PRIPREME: HNK Gorica – NK Lekenik 1:2

7. veljače 2013.

U jučer odigranom pripremnom susretu po snježnom vremenu između drugoligaša HNK Gorice i trećeligaša NK Lekenika, slavili su Lekeničani sa 2:1. Pogotkom Celčića u 5. min. Lekenik je došao u vodstvo koje je držao do 41. min. Tada je Jurin pogodio za izjednačenje Goričana, no njihovo slavlje kratko je trajalo. U sljedećem napadu I. Đurđek postigao je pogodak za Lekenik i postavio krajni rezultat. U subotu Lekenik igra protiv Udarnika na igralištu HAŠK-a u Zagrebu u 16,00 h, a u srijedu gostuje u Kutini kod Moslavine u 19,00 h.

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

Bobano veljača 8, 2013 u 00:12

Mogli ste neku dojavu da ćete dobit j*g

10 je odličan koef

Bravo

Klupi Bobi

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: