PROZIVKA/ Seniori započeli pripreme s novim trenerom Crnobrnjom

13. siječnja 2013.

Seniori započeli pripreme s novim trenerom Crnobrnjom, stigli Zanić i Salatović

Danas su seniori NK Lekenika započeli sa pripremama za proljetni nastavak prvenstva III. HNL Središte. Igračima je sporstki direktor Boris Sigur predstavio novog trenera Igora Crnobrnju i cijeli stručni stožer, te izvjestio o dolascima i odlascima u igračkom kadru. U stručnom stožeru će uz glavnog trenera Crnobrnju bit će pomoćnici Nikola Dobrenić i Davor Janković, trener vratara Tihomir Pereković i fizioterapeut Slaven Nedug. U igračkoj križaljci, klub su napustili Viktor Špišić, Damir Baglama i Marko Medarić, a kao pojačanja stigli su stoper Dario Zanić (NK Vrbovec) i veznjak Marko Salatović (Radnik Sesvete). Još se očekuje dolazak jednog do dva igrača.

Stručni stožer: trener Crnobrnja, pomoćnici Dobrenić i Janković, fizioterapeut Nedug

Trener Crnobrnja iznio je igračima plan priprema i što očekuje sve od njih da bi suradnja bila obostrano zadovoljavajuća. Na kraju prozivke okupljenim igračima i članovima Upravog odbora kluba obratio se predsjednik Ivica Kliček. Ponovio im je riječi sa analize polusezone krajem godine – Nismo zadovoljni plasmanom na kraju polusezone. Sedmo mjesto i 22 boda  nakon 15 kola u III. HNL (6 pobjeda, 4 remija i 5 poraza uz negativnu gol razliku 22:24) ipak nas nije zadovoljilo kao i navijače kluba. Postavili smo si cilj biti među prvih šest momčadi i to je realnost po kvaliteti ove momčadi. Stoga očekujemo od vas da u proljetnom nastavku ispunite naše ciljeve – rekao je predsjednik Kliček.

{ 5 komentari… read them below or dodaj jedan }

BlueWarriors siječanj 13, 2013 u 21:42

13 igraca na prozivci,2 ponajbolja igraca otisla,3 trenera?!

Odgovori

The Player siječanj 14, 2013 u 15:59

ajde mi molim te reci a koja su to dva ponajbolja?i to što je bilo 13 igrača na prozivci ja tu ne vidim problem!Svi su opravdano izostali, a opet nezam jesi li vidio vremenske uvjete??

Odgovori

DeDa DeDa siječanj 16, 2013 u 14:49

mislim da se klub pojačao odlaskom ove trojice, s M. u obrani primilo se 20 i kusur golova (pa čovek je ipak u godinama), za B. neznam dal bi mogao igrati i za Letovanić a kamo li u 3hnl, a Š. je ionak igral sa pola gasa, da si odigra. Na momente je bljeskao odlično, a ako čovjek želi dalje, cemu ga zadržavati….i nisu tri trenera nego 4

Odgovori

tomislav siječanj 20, 2013 u 19:07

nikad vam nitko ne valja , pa sve te igrače ste vi tražili nisu oni sami došli

Odgovori

Vranac siječanj 25, 2013 u 21:43

Ne znam baš za B. playera jel bi mogao igrat u Letovaniću. Ne znam koliko može popit 🙂

Dečki, svaku tekmu ostavite srce na terenu (bar kad igramo doma) kao što naši rukometaši odigraju i svima ćete biti najdraži.

Ajmoooooo Kauboji!!!!

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: