ANALIZA JESENI – Rezultat slabiji od kvalitete momčadi

20. prosinca 2012.

Na posljednjem ovogodišnjem okupljanju seniora NK Lekenika i članova Uprave kluba, predsjednik Ivica Kliček istaknuo je nezadovoljstvo ostvarenim plasmanom na kraju jeseni jer smatra da ova momčad ima kvalitetu za puno bolje rezultate što je i dokazala u prvom dijelu polusezone. Sedmo mjesto i 22 boda  nakon 15 kola u III. HNL (6 pobjeda, 4 remija i 5 poraza uz negativnu gol razliku 22:24) ipak nije zadovoljilo vodstvo ali i navijače kluba. Posljednju pobjedu seniori su ostvarili još u 8. kolu u gostima kod Gaj Mače, a potom su u posljednjih 7 kola osvojili samo četiri boda i to u 4 remija, dakle sedam utakmica bez pobjede! A u prvom dijelu polusezone boravili su na prva tri mjesta. Predsjednik Kliček istaknuo je da ne može shvatiti što je pošlo krivo u posljednjih 7 kola, jer su do tada pokazali visoku kvalitetu. Zaključio je da igrački kadar okupljen uoči debitantske sezone sigurno zaslužuje bolji plasman i da očekuje ljepše proljeće. Na kraju je obznanio da će se uskoro saznati novo ime trenera te igrački kadar za nastavak sezone.

 

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: