Pioniri polovično protiv Metalca, hat-trick Peranovića

12. studenoga 2012.

STARIJI PIONIRI

Lekenik – Metalac 4:2, (3 gola Krešimir Peranović, 1 Matija Težački)

Lekenik je poveo iz kaznenog udarca na Peranoviću koji ga i izvodi, u prvom poluvremenu još je bilo nekoliko izglednih prilika ali nisu realizirane. U početnim minutama 2. poluvremena, Metalac poravnava rezultat. Na povratnu loptu Težačkog Peranović ponovno zabija za prednost Lekenika,a nekoliko minuta kasnije Metalac iz kontre postiže pogodak za 2:2. Nakon toga se nižu prilike na obje strane, ali u završnici utakmice Težački zabija  glavom na ubačaj Peranovića koji u zadnjoj minuti postiže svoj treći gol za konačnih 4:2.

MLAĐI PIONIRI

Lekenik – Metalac 0:3

U ranijoj utakmici mlađih pionira, gosti iz Siska slavili su sa 3:0.

Uskoro opširnije…

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

đemo studeni 13, 2012 u 21:11

ekipa preanović težački

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: