Lekenik – Vrbovec 2:2

11. studenoga 2012.

Nažalost, niti dva pogotka kapetana Viktora Špišića nisu bila dovoljna da seniori Lekenika osvoje 3 boda u susretu protiv Vrbovca. Poveo je Lekenik Špišićevim udarcem sa desetak metara nakon sjajne povratne lopte Josipa Celčića. Vrbovec je uzvratio preko Bradića udarcem iz slobodnjaka. S ruba 16m ubacio je loptu preg golmana Đurđeka, u gužvi je izgleda nitko nije dirao, ali niti spriječio da uđe u gol. U nastavku je ponovo poveo Lekenik nakon lijepe akcije Špišića, no gosti se nisu predali. Do novog su izjednačenja stigli ponovo iz prekida – ovaj put iz kornera. Lekenik je do kraja imao niz pravih prilika, ali lopta više nije htjela u gol. Na kraju, izgubljena dva boda ispravnije je tumačenje remija od osvojen bod.Uskoro opširnije…

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: