Poraz seniora u Dubravi

5. studenoga 2012.

Najprije se ispričavamo što zbog tehničkih poteškoća nismo bili u mogućnosti 2 dana stavljati informacije na web, pa sa malim zakašnjenjem stavljamo i ovaj izvještaj. U 12. kolu 3. HNL Središte, seniori Lekenika poraženi su u Dubravi sa visokih 4:0. Više od poraza boli činjenica da je to treći poraz u posljednje 4 utakmice, pa je evidentno nastupila velika kriza u igri Lekenika.

U prvom poluvremenu mreže su mirovale. U nastavku, domaćin dolazi do dva pogotka preko Kanjuha u 53. min. i Karamatića u 58. min. U 74. Lekenik je imao priliku vratiti se u igru, no Dedić je bio neprecizan sa 11m. Domaćini su do kraja još postigli 2 pogotka. Prvo Palić u 80. min, pa Mazarekić sa 11m u 84. min za konačnih 4:0. Do sljedeće utakmice protiv Vrbovca kod kuće, Lekenik svakako mora konsolidirati redove i vratiti se u pozitivu.

{ 3 komentari… read them below or dodaj jedan }

VANJA studeni 6, 2012 u 10:58

Mi smo novi u ovom rangu natjecanja bez obzira na igrački kadar koji je solidan, oscilacije su očekivana i normalna stvar.

Odgovori

kapa studeni 6, 2012 u 11:11

Tako je, to mi se sviđa. Lekenik mora konsolidirati redove i vratiti se u pozitivu. Krenite od trenera-

Odgovori

navijac studeni 9, 2012 u 00:47

nasrecu nisam bio na utakmici u Dubravi,tek sada vidim golove nakon sto su objavljeni na youtubeu,gledam i nevjerujem,nasi igraci kao na drogama,nemogu krenuti s mjesta ili ne zele,padaju kao cunjevi,promasuju lopte,stoje i gledaju kako kanjuh zabija za 1:o ili palic za 3:0,nitko nije sprintao na njih niti imao neke pretjerane zelje zaustaviti akciju! mozda nisu naviknuti trcati po blatu,ali za Lekenik ce morati to nauciti,pa cak i “ginuti” i u gorim uvjetima! Protiv Vrbovca nam treba pobjeda za povratak mira,a onda u Trnju ce trebati malo i trcati uz vise ozbiljnosti i zelje! AJMO LEKENIK!

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: