Minimalan poraz seniora u Vrapču

21. listopada 2012.

3. HNL Središte Zagreb – 10. kolo

VRAPČE – LEKENIK 1:0
ZAGREB Igralište Vrapča.  Sudac: Tomislav Škrlin, Pomoćnici: Horvatić i Matić (svi Zaprešić).
STRIJELAC: 1:0 – Brlečić (88).
VRAPČE: Šimunić, Krpan, Miloš, Mišković, Vrbat, Brlečić, Halužan, Duspara, Brkić (od 57. Vinčić), Panza, Mazarekić; TRENER: Denis Bezer
LEKENIK: Durđek, K. Celčić (od 60. Majstorović), Rajić,  Medarić, Cesarec (od 46. Marić), Dedić, Ferenček, Baglama, (od 73. Ćosić), Kovačević, Špišić, J. Celčić; TRENER: Renato Jurčec
S minimalnim porazom od 1:0, vratili su se seniori Lekenika kući sa subotnjeg gostovanja u Vrapču. Jedini gol na utakmici dijelo je Tomislava Brlečića u 88. min. Igrači Lekenika nisu pružili dobru partiju, a najbolji pojedinac bio je vratar Đurđek. Lekenik je upisao drugi poraz u nizu i sljedeće subote njegov prekid tražit će protiv vodeće Segeste koja je u velikoj formi.

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

BlueWarriors listopad 21, 2012 u 23:33

Do kada ce Đurđek biti najbolji igrac iz tekme u tekmu? Pa covjek ima posla ko svi golmani lige skupa! Tak to nejde…