NAJAVA VIKENDA/ Seniori ugošćuju Samobor, juniori u Pešćenici

12. listopada 2012.

Pažnja svim nogometoljupcima!!! Pred nama je bogati nogometni vikend. Čak 4 selekcije (seniori, mlađi i stariji pioniri te limači) igraju kod kuće, dok juniori gostuju u obližnjoj Pešćenici, tako da u sljedeća dva dana možete navijati za naše dečke u 5 utakmica!

U 9. kolu 3. HNL seniori Lekenika u subotu će ugostiti momčad Samobora. Utakmica počinje u 16,00 sati. Samobor je trenutno na 13. poziciji sa 7 bodova, s time da su posljednja dva kola ubilježili pobjede. Eventualnom novom pobjedom, Lekenik će ostati u vrhu 3. HNL.

Juniori Lekenika povratak na pobjedničke staze potražit će u najbližem susjedstvu – u Pešćenici. Derbi se igra u subotu u 13,30 sati.

Mlađi i stariji pioniri u nedjelju će ugostiti momčad Libertasa iz Novske. Mlađi počinju u 11,00 sati, a stariji u 12,15 sati.

Limači također igraju u Lekeniku. Ugostit će TŠK iz Topolovca. Igra se u subotu u 11,30 h.

 

{ 2 komentari… read them below or dodaj jedan }

gledam u kuglu listopad 13, 2012 u 09:30

Očekujem seriju loših rezultata.

Odgovori

Mandarina listopad 13, 2012 u 18:24

Dobro si pogledao u kuglu, ali nema veze. Jedino je bitno pobijedit Segestu, ništa više.

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: