Iz medija: Nogometna renesansa NK Lekenik

10. listopada 2012.

Na posljednjoj domaćoj utakmici osim što smo ugostili ekipu Trešnjevke ugostili smo i novinare sa jednog novog i ambicioznog sportskog portala namijenjenog svim ljubiteljima domaćeg nogometa. Specijalizirali su se za natjecanja i klubove iz 2.HNL i 3.HNL te zbog toga taj portal je jedinstven u Hrvatskoj. Najveća prednost su opširni izvještaji sa svih utakmica pa tako i onih NK Lekenika. Uprava kluba provela je goste u razgledavanje športskog kompleksa, objasnila funkcioniranje kluba te ciljeve kluba u nadolazećem razdoblju. Nakon toga svi zajedno pogledali su utakmicu. Cijelu reportažu o NK Lekenik novinara sportnews portala možete pogledati OVDJE.

{ 2 komentari… read them below or dodaj jedan }

Pipi Duga Čarapa listopad 10, 2012 u 22:00

Stvarno lijepo.

Još samo da dobijemo Segestu i to bi bio šlag na tortu! 🙂

Pozz

Odgovori

BlueWarriors listopad 11, 2012 u 22:49

Dobiti cemo Segestu!!!

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: