Lekenik – Trešnjevka 4:2

29. rujna 2012.

Lekenik   4

Trešnjevka  2

LEKENIK  Stadion NK Lekenik. Gledatelja 200. Suci: Nikola Šimunović (V. Gorica), Lada Rojc (V. Gorica), Franjo Petrac (Velika Gorica).

Strijelci: 1:0 – Kovačević (17.), 2:0 Kovačević (32. -11m), 3:0 J. Celčić (60.), 3:1 Menalo(74.), 3:2 Orešković (88.), 4:2 Kovačević (90+2)

Lekenik: Đurđek, Cesarec (od 51. Gusak), Medarić, Ig. Marić (od 81. Iv. Marić) J. Celčić, Špišić, Dedić, Rajić, K. Celčić, Baglama (od 73. Ferenček), Kovačević. Trener: Renato  Jurčec

Trešnjevka: Pilić, Sumić, Trbuljak, Lazić, Grubešić, Markić, Trgovšević (od. 18. Kostić), Šimara (od 64. Orešković), Zotman, Barišić, (od 63. Menalo) Šarić. Trener: Zoran Živković

IGRAČ UTAKMICE: Željko Kovačević

Sa tri pogotka Željka Kovačevića i jednim J. Celčića, seniori Lekenika uspješno su apsolvirali domaću tekmu protiv gostiju iz zagrebačke Trešnjevke. Uz dva gostujuća pogotka, oko dvije stotine gledatelja moglo je vidjeti čak 6 pogodaka.

Domaći su u prvom dijelu dominantniji i uvjerljiviji te imali lijepih 2:0. U vodstvo su stigli u 17. min preko Kovačevića koji je zabio nakon akcije Špišića, Celčića i Dedića. Malo je nedostajalo da 5 minuta kasnije i kapetan Špišić se upiše u strijelce, no spriječila se vratnica. Špišić je ponovo bio u akciji u 32. kada je izborio kazneni udarac kojeg je sigurno izveo Kovačević za 2:0. Lekenik je u prvom dijelu mogao i uvjerljivije voditi prema prilikama i igri, a gosti su upisali jednu ozbiljniju priliku, no Đurđek je bio na visini zadatka. U nastavak su gosti krenuli odlučnije i odam na startu imali priliku, No Đurđek ponovo brani. Na gol se čekalo do 60. min. Tada je Dedić povukao kontru po lijevoj strani i ubacio pred gol gdje je Josip Celčić na prvoj vratnici poentirao za 3:0. Vratar domaćih Đurđek napravio je potom prekršaj na rubu 16 -m za kazneni udarac no isti je potom i obranio te pobrao veliki pljesak sa tribina. Gosti su smanjili u 74. pogotkom Menala nakon pogreške K. Celčića koji je preslabo glavom vraćao loptu. U 88. gosti su ponovo zabili i to nakon duge lopte preko obrane, a strijelac je bio Orešković. Na kraju, 3 boda Lekenika svojim trećim pogotkom potvrdio je Kovačević u 2. min. sudačke nadoknade nakon akcije odličnog Špišić i Iv. Marića za zasluženo slavlje.

 

{ 5 komentari… read them below or dodaj jedan }

navijac rujan 30, 2012 u 22:37

ni slika,ni videa,postali su jako sturi izvjestaji,a mislim da utakmice nisu takve da se o njima nebi moglo nesto vise napisati 🙂

Odgovori

realni listopad 1, 2012 u 12:12

Što se događa sa ekipom u drugom poluvremenu? Ovo je bila treća utakmica u nizu sa totalnim padom ideje i želje za igrom u 2.poluvremenu!

Odgovori

tugomir listopad 1, 2012 u 14:18

Od svih klubova 3 HNL Središte Lekenik je najbolje praćen u svim medijima,elektronskim već 180 minuta po završetku utakmice te pisanim …

Odgovori

Old man listopad 1, 2012 u 21:38

složio bih se sa Navijačem što se tiče videa, ali mislim da o tekmi koju smo svi vidjeli i ne treba pisati čitave eseje, ili praviti tko zna kakve analize. Jura je sve vidio i zna što mu je zadatak…a opširnije izvještaje imate na SportNewsu.hr, koji daje trenutačno najbolji pregled svih utakmica …bar onih koje nas interesiraju.
Nego pišem iz čisto drugog razloga; pročitajte razmišljanje starosjedioca u našoj grupi na jednom drugom forumu..
“Vrbovec boys :
Poslano: 26. rujna 2012. u 12:33 [direktan link na ovu poruku]
U subotu dobivamo Udarnika i vračamo se pobjedama.
Ipak su oni četveroligaši, mora se znati ko je ko.”… i vidjelo se ko je ko…bravo Udarnik!
Čestitke i našim dečkima, uz malo više koncentracije i manje opuštanja moglo je biti i bolje..još uvijek dosta oscilacija u igri, ali na Juri je da to posloži. I nemojmo se zavaravati poput Vrbovec boysa, u ovom rangu svatko može svakog dobiti bez obzira na trenutno mjesto na tablici, što su nam pokazali svojom igrom i Maksimir i Trešnjevka.. i to što iduće kolo igramo sa posljednjeplasiranim nije nikakva garancija..lako ćemo..osjetio je to Strmec na svojoj koži.
Nego ajde da se vidimo u srijedu uz lopate, tačke i koju birru , pa ćemo zajedno na licu mjesta apsolvirati sve te teme.
Pozz..

Odgovori

BlueWarriors listopad 1, 2012 u 23:26

Sve to ide dobro,ali svakako bi bilo lijepse da se ne ponove ovakvi sokovi,upravo ono sto je Renci rekao:”…dozvolili smo previše šansi protivniku nakon naših pogrešaka, ne smijemo si dozvoliti da nakon vodstva 3:0 umjesto da dotučemo protivnika dođe na 3:2 pa u zadnjoj minuti 4:2…” Svaki gol je bitan za ostanak u ligi. Zasto im uopce pruzati nadu? Kad se melje,melje se do kraja! Idemo pak u Zagorje,bez podcjenjivanja,i vracamo se pak doma s tri boda!!! BW

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: