Prvi poraz juniora, golijada limača

23. rujna 2012.

Ekipa juniora je u 3. kolu igrala protiv Metalca u Sisku – Capragu. Izgubili smo rezultatom 5:1 (4:1). Za Lekenik je igralo samo 8 igrača zbog bolest, povrijeda, opravdanih i neopravdanih izostanaka. Igrali su: Sekulić, Ivić, Mikočević, Brlić, Cerjan, Selihar, Brlić i Križanić. Na žalost bila je prevelika razlika u kvantiteti tako da je već na poluvremenu rezultat bio 4:1 za domaćina. U drugom poluvremenu se ozlijedio Križanić, a nedugo nakon njega i Ivić te je utakmica u 57. minuti prekinuta zbog premalog broja naših igrač – ostalo nas je samo 6. Čestitke igračima koji su igrali koliko su mogli i čak postigli pogodak u 24 minuti za 3:1 s tri igrača manje. Strijelac je bio (naravno) Križanić.

Limači su pak izgubili sa 6:4 kod NK Banovca. Strijelci za Lekenik su bili M. Starčević, I. Rožanković, K. Havidić, a 4. gol bio je  autogol.

Pioniri igraju u ponedjeljak u Lekeniku protiv Pešćenice u 18 odnosno 19,15h.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: