U nedjelju seniori gostuju u Bistri

18. rujna 2012.

U 6. kolu III. HNL, seniori Lekenika ove nedjelje (23. 09. – 16,30) gostuju u Bistri, dobrim znacima iz prošle sezone koji su ispred Lekenika osvojili 1. mjesto u IV. HNL. U prvom dijelu sezone, Lekenik je tada uvjerljivo slavio, no još boli visoki poraz u proljeće u Bistri. Autobus za Bistru kreće u 14 sati sa igrališta u  Lekeniku, papođimo u što većem broju bodriti Lekenik.

{ 2 komentari… read them below or dodaj jedan }

BlueWarriors rujan 20, 2012 u 17:44

AJMOOOOOO LEKENIK,POBJEDITI ZA NAS!!!

Odgovori

zadnja loža rujan 23, 2012 u 13:03

blue warriorsi stanite u clubu GM…to vam je na onoj ravnoj cesti prije dolaska na igralište… tamo se Zadnja Loža okuplja i zagrijava pa možete sa nama do igrališta!!! Sretno i vidimo se!!!

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: