TREĆA POBJEDA! Udarnik – Lekenik 0:3

12. rujna 2012.

Igrači Lekenika zahvalili su svojim navijačima na podršci

III. HNL  Središte – 4. kolo  –    Udarnik : Lekenik 0:3

Seniori Lekenika danas poslijepodne stigli su i do treće pobjede u nizu nakon 4 odigrana kola III. HNL Središte. Uvjerljivo su slavili u Kurilovcu protiv Udarnika pogocima J. Celčića, Kovačevića i Gusaka. Od samo početka, igrači Renata Jurčeca pokazali su da u Kurilovec došli po tri boda i bili kvalitetniji na terenu. Rezultat je mogao biti i uvjerljivi, ali i domaćini su imali svoje šanse koje nisu realizirali što zbog nepreciznosti, što zbog odličnog golmana Đurđeka na vratima Lekenika.

Uskoro opširnije…

 

{ 2 komentari… read them below or dodaj jedan }

BFF rujan 12, 2012 u 22:29

Bravo Lekenik! Čestitke svim igračima i naravno treneru .To je Lekenik kakvog želimo gledati.Pozdrav

Odgovori

Pijetao rujan 13, 2012 u 15:57

Bravo svima ! Čestitam !

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: