Polovičan uspjeh pionira protiv Zrinskog

11. rujna 2012.

Ovog vikenda startala je mladež NK Lekenika.Juniori su u subotu slavili kod Zrinskog 6:4, a u nedjelju su igrali pioniri i limači.

MLAĐI PIONIRI: LEKENIK – ZRINSKI  1:2

Mlađi stariji pioniri u prvom kolu bili su domaćini svojim vršnjacima iz NK Zrinskog. U prvoj utakmici, mlađi pioniri Lekenika poraženi su tijesnim rezultatom 2:1. Iako su do kraja utakmice napadali, nisu uspijeli doći barem do remija. Gosti su su bili spretniji jer su iz tri jedina udarcana gol, postigli 2.

STARIJI PIONIRI: LEKENIK – ZRINSKI 7:0

Stariji pioniri pod vodstvom novog trenera Maria Bušića (koji je prošle sezone vodio mlađe pionire) uvjerljivo su s pobijedili Zrinski sa 7: o, a  prema propuštenim prilikama, moglo je biti i još uvjerljivije. Od prve minute bilo je vidljivo da je momčad Lekenika kvalitetnija. Čak 5 pogodaka postigao je Eduard Težački, a po 1 Tin Stojević i Mikulin.

Limači su poraženi s 14:0 u Glini kod Banovca.

Uskoro i foto galerija.

 

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: