Pobjeda! Stupnik – Lekenik 2:3

8. rujna 2012.

U 3. kolu III. HNL Središte, seniori Lekenika danas su u Stupniku došli do svoje druge pobjede! Slavili su protiv istoimenog domaćina rezultatom 3:2.  Strijelci za Lekenik bili su Josip Celčić te Kovačević (2). U napetoj i neizvjesnoj utakmici,gledatelji su već na poluvremenu vidjeli 4 pogotka, bilo je 2:2.

Već u 1. minuti domaćini su imali veliku priliku nakon što je pomoćni sudac propustio signalizirati višemetarsko zaleđe njihovom napadaču, ali su promašili prazan gol sa nekih 7 m. Lekenik je prvi poveo. Nakon ubačaja Špišića, Josip Celčić u svom debiju sjajno je petom postigao svoj prvijenac. Domaćini su potom preokrenuli rezultata dvama pogocima nakon ubačaja iz kornera. Ipak, do kraj poluvremena, Lekenik je izjednačio. Ivan Marić je ubacio pred gol Stupnika, a Kovačević je glavom pogodio za 2:2.

U drugom poluvremenu Stupnik je nastavio sa forsiranjem ubačaja pred gol Lekenika, dok su Lekeničani nastavili sa forsiranjem svoje igre. U akciji po lijevoj strani Dedić i  J. Celčić izigrali su domaće igrače, uslijedio je ubačaj pred gol gdje je ponovo Kovačević bio siguran realizator i postigao svoj 3. pogodak u 3 kola. Imao je Lekenik još prilika, pogođena je i vratnica, domaćini također su imali 2-3 prilike, a golman Đurđek je sjajno branio, pa se rezulat do kraja utakmice nije promijenio na radost gostujućih navijača.

Uskoro opširnije…

{ 6 komentari… read them below or dodaj jedan }

Old man rujan 9, 2012 u 22:34

…što je sad? Nitko ništa ne komentira a da smo izgubili- brdo postova.
U prvom redu čestitke našim igraćima koji su u ovako hendikepiranom sastavu ostavili srce i dušu na terenu, boreći se sa sucima, s igralištem koje nije ni na nivou Kupe, i žilavim i jakim protivnikom…i mislim da smo im se na jednak način odužili našom podrškom, kao i oni nama svojom igrom. Srce mi ustreptalo dok se u svlačioni gromoglasno i dugotrajno skandiralo ime kluba, kao da su svi dečki rođeni Lekeničani. Zahvala i Juri koji svemu tome ima najviše utjecaja.
P.S. čitam izvješće na SportNewsu, i autor nastoji biti objektivan,ali ako ima instrukciju da ne komentira suđenje ,onda ne može s jedne strane rezonantno komentirati ”dobra procjena suca za kojeg nema govora o najstrožoj kazni” , a na očito zaleđe u koje nas je skoro koštalo gola napisati ” iz sumnjivog položaja koji drugi pomoćni sudac Toplić nije vidio”.Jeste Tugomire d0bro, dobro ga je vidio jer bili smo u istoj ravnini s njime i igračem koji barem desetak sekundi prije dodavanja stajao najmanje 3 metra u zaleđu.Mogao si bar pod navodnicima napisati ”nije vidio”. Jedino ako treba podilaziti sudačkoj organizaciji onda se i ja pridružujem na ”kvalitetnom” i ”objektivnom suđenju” zagrebačkih znalaca u crnom, kao i izvješću delegata o ”dovoljnom broju pobirača lopti”/da umreš od smijeha/ o opravdano dodijeljenim kartonima/naročito Gusaku/…cirkus koji će nas kao pratiti čitavu sezonu, jer su nam MEN IN BLACK već u prvoj utakmici nedvosmisleno dali do znanja tko je tu gazda. A ako je to tabu tema, nećemo više o tome pisati.
I čestitke našim slijedećim protivnicima Udarniku što su umišljenoj ”gospodi” pokazali gdje im je mjesto.

Odgovori

tugomir rujan 10, 2012 u 08:56

Hvala gospodinu što prati portal Sportnews.hr,ovo je velika stvar za mjesto Lekenik za natjecanje u ovako elitnoj ligi čestitam Upravi i mnogo uspjeha i dalje u slijedećim kolima…

Odgovori

BlueWarriors rujan 10, 2012 u 11:32

Čestitke momci,drago nam je što se napokon pjeva i kada nema nas!

Odgovori

mate rujan 11, 2012 u 14:20

bravo moci..svaka cast i puno srece u daljnjem tijeku natjecanja..:) veliki pozdrav iz Qatra

Odgovori

BFF rujan 11, 2012 u 18:20

Na početku čestitke na pobjedi ali ne javljam se radi toga . Naime, drugo kolo je odigrano pred više od tjedan dana ,a što posjetitelj nađe kad otvori stranicu?Rezultate i tablicu DRUGOG KOLA .Sutra gospodo igramo 4 kolo .Pa di se izgubiše rezultati 3 kola ? Ovdje je netko lud .Ili sam ja nešto propustio ili mi komp šteka.Neznam kako vas ali mene ovo iritira.I još nekaj, sutra je dakle ,tekma a najave nigdje Kad bu? Možda u četvrtak.Sad bi tak slatko preklel ali nesmijem jer onda ovo nebi pustili. Pozdrav svim nestrpljivim.

Odgovori

Pijetao rujan 11, 2012 u 19:58

Slažem se s Old man-om.

Kad se izgubi, svi treneri i najpametniji.

Čestitke dečkima !

Pozz

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: