Prva pobjeda u 3.HNL

3. rujna 2012.

IMG_0184.JPG

Lekeničani su nakon startnog poraza silno željeli u prvoj domaćoj utakmici doći do tri boda i u tome su uspjeli. Sa minimalnih 1:0 slavili su protiv Strmeca iako je prema prilikama moglo biti i uvjerljivije. Do pobjedničkog gola stigli su u 76. minuti. Celčić je ubacio sa desnog boka na drugu stativu gola Strmeca gdje je mladi Ćosić primio loptu i asistirao na pet metara usamljenom Kovačeviću kojem nije bilo teško pospremiti loptu u mrežu za veliko slavlje  više stotina gledatelja. U prvom poluvremenu Lekenik je bio bolji i imao četiri velike prilike (Kovačević, Dedić, Grdenić, Špišić) ali pogodaka nije bilo. Gosti su ubilježili dvije poluprilike. Lekeničani su u nastavak krenuli puno odlučnije te ponovno stvorili nekoliko izglednih prilika što je na kraju rezultiralo pogotkom. Do kraja utakmice vodstvo je mogao povećati Majstorović pogodivši prečku.

Zapisnik i izvještaj sa utakmice.

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

BlueWarriors rujan 3, 2012 u 15:17

Bilo bi lijepo ne izgubiti u Stupniku i Kurilovcu,pa se idemo potuci s Maksimirom! Bravo momci(mada moze to i bolje) i hvala vam!

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: