Pripreme kadeta: Metalac – Lekenik 3:3

25. kolovoza 2012.

U petak 24. kolovoza u 10 sati u Sisak-Capragu ekipa kadeta i juniora je odigrala prijateljsku utakmicu protiv kadeta NK „Metalca“. Rezultat je bio 3:3 (0:1). Za Lekenik prvo su poluvreme igrali kadeti, a drugo kombinirana ekipa juniora i kadeta jer je bilo 6 juniora.

Prvo poluvrijeme: Sekulić, Blagaj, Mario Mikulin, Rokić, Kušević, Ivančić, Selihar, Križanić, Brlić, Tivadar i Rikić, a ušli su još Čivčija, Tomislav Benkovčić i Čihor.
Drugo poluvrijeme je igrala kombinirana ekipa juniora i kadeta: Sekulić, Zečević, Brodarić, Cerjan, Mikulin, Benkovčić, Ivančić, Mateo Benkovčić, Brekalo, Franjković i Križanić, a ulazili su još Selihar, Čivčija, Rokić, Blagaj i Brlić.

Golove su postigli: Rokić (2) i Brlić.

Na utakmici je nastupilo 20 igrača (14 kadeta i 6 juniora), a odsutni su bili kadeti Mikočević i Rak te juniori Ivić i Petričević tako da je broj aktivnih kadeta i juniora sada 24.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: