PREDSTAVLJAMO/Nenad Dedić – nakon Karlovca i Istre, pojačao redove Lekenika

22. kolovoza 2012.

Ljevonogi 22-godišnji Siščanin Nenad Dedić, nogometni put započeo je u NK Segesti. Potom je prošle sezone zaigrao u hrvatskom prvoligašu Karlovcu iz kojeg je krajem sezone otišao u Istru, a nakon raskida ugovora sa Istrom, stigao je u ambiciozni Lekenik. Bio je prvak Hrvatske na završnom turniru sa selekcijom zagrebačke regije, te najbolji igrač i strijelac na turnirima mlađih kategorija. – Nakon raskida ugovora s Istrom želio sam doći u stabilan i ambiciozan klub u kojem ću moći pokazati svoju kvalitetu.  Odlučio sam se za Lekenik jer on to stvarno je. Tu igra još nekoliko prvoligaških igrača i uz koje ćemo moći ostvariti dobar rezultat ove sezone. Zadovoljan sam odrađenim pripremama i utakmicama koje smo odigrali i nadam se da ćemo tako nastaviti i u prvenstvu – priča o razlozima dolaska u Lekenik i svojim očekivanjima.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: