PREDSTAVLJAMO/ Nikola Đurđek, novi broj jedan na vratima Lekenika

14. kolovoza 2012.

29.-godišnji Nikola Đurđek iz Orešja kraj Svete Nedjelje novo je ime na vratima seniora Lekenika. Prve pripremne utakmice odmah su pokazale da će obrana Lekenika imati veliku sigurnost iza svojih leđa.  Prošao je Omladinske škole u NK Croatia Sesvete i NK Dinamo Zagreb. Iza njega je veliko iskustvo u seniorskoj konkurenciji. Branio je u NK Ponikve Zagreb(4. liga) , NK  Virovitica(2. liga) , NK Croatia Sesvete (2. liga), NK Trnje (3. liga), NK Zagorec Krapina (3. liga), NK Maksimir Zagreb(4. i 3. liga) , NK Polet Buševac (3. liga), NK Zelina (3. liga), NK Vrbovec (3. liga). Kao najveće uspjehe ističe osvojeno kadetsko(2000. god.) i juniorsko (2002. god.) prvenstvo 1. HNL sa NK Dinamom Zagreb, osvojeno prvenstvo 4. HNL sa NK Maksimirom Zagreb(2008.g.), kvalifikacije na Europsko prvenstvo amaterskih reprezentacija i osvojeno 5. mjesto kao kapetan momčadi (2008/2009 god.). Kaže da nakon poziva za pristupanje u NK Lekenik nije puno dvojio – Vrlo brzo uvidio sam ambicioznu Upravu kluba i vrlo dobro organiziran i sređen klub na čelu sa predsjednikom Kličekom i nisam se puno dvoumio.  Očekujem da se plasiramo u vrhu ljestvice  među prvih šest momčadi u ligi što se poklapa i sa klupskim ciljevima -rekao je novi broj jedan lekeničkog trećeligaša Nikola Đurđek.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: