PRIPREME: Lekenik sa 1:0 pobijedio drugoligaša Zelinu

11. kolovoza 2012.

U trećoj pripremnoj utakmici u samo 4 dana, seniori Lekenika ostvarili su vrlo vrijednu pobijedu protiv protivnika iz višeg ranga. Pred domaćom publikom, Lekeničani su s miimalnih 1:0 bili bolji od Zeline, prošlosezonskih prvaka III. HNL i novog člana II. HNL! Pobjednika je odlučio Baglama sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca potkraj prvog poluvremena. Gosti su bili najbliže pogotku u u 75. min kada golman Đurđek nije stigao do lopte a igrač Zeline glavom pogodio vratnicu. Ipak, Lekenik je bio vrlo dobar protiv drugoligaša i zaslužio pobjedu.

Uskoro opširnije…

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

hrc kolovoz 14, 2012 u 01:25

nadam se da cete utakmicu s Interom snimati,steta sto niste snimali ove pripremne do sad,bilo je dobrih poteza 🙂

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: