PRIPREME: Lekenik : Šparta Elektra 1:0

9. kolovoza 2012.

Nogometaši Lekenika minimalnim rezultatom 1:0 pobijedili su na domaćem terenu momčad Šparte Elektre iz Zagreba. Prošle sezone šesto-plasirana momčad IV. HNL podskupina A u Lekeniku nije igrački mogla parirati domaćoj momčadi trenera Renata Jurčeca. Lekeničani su imali terensku nadmoć, ali bez konkretne završnice. Obrana gostiju odolijevala je napadima Lekenika do samog kraja poluvremena. Tada je nakon ubačaja iz kornera, pogodak za minimalnu pobijedu postigao  iskusni branić Marko Medarić. U nastavku je trener Jurčec dao priliku igračima sa klupe, ali stanje na terenu i rezultat nije se promijenilo. Lekenik sutra (petak) igra u Petrinji protiv Mladosti, a u subotu  kod kuće igra protiv Zeline.  Potom u utorak u Lekeniku gostuje Inter iz Zaprešića. 

Trener Jurčec utakmicu je započeo sa sastavom: N. Đurđek, Celčić, Dedić, Ig. Marić, Medarić, Baglama, Kovačević, Gusak, I. Đurđek, Špišić, Čondrić. Još su igrali: Sever, Cesarec, Ferenček, Majstorović, Ičanović, Cavrić, Blažinić. Za Špartu Elktru su igrali: Grlić, Vrkić, Liović, Kohar, Ivanić, Vugdelija, Starčević, Novak, Sikora, Lucić, Kožalski te s klupe Lekić, Baričević i Čolić. Sudila je trojka Vlatko Mlinarć, Hrvoje Harcet, Dario Vujić.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: