Pripreme: Ponikve – Lekenik 1:3

2. kolovoza 2012.

Jučer (01.08.2012.) u Zagrebu na stadionu NK Ponikvi u Gajnicama odigrana je i četvrta pripremna utakmica između NK Ponikvi (član 1. ŽNL ) i ekipe NK Lekenika. Ekipa trenera Renata Jurčeca ostvarila pobjedu rezultatom 3:1. Golove su postigli Đurđek Ivan (2) u svom premijernom nastupu te Čondrić Stipe (1) Gol za NK Ponikve postigao je Bandalo.Vidjeli smo ovaj puta ekipu NK Lekenika u početnom sastavu: N. Đurđek, Celčić, Cesarec, Rajić, Medarić, Ferenček, Dedić, Kovačević, Baglama, Iv. Đurđek i Špišić. U drugom dijelu u igru su ušli: Čondrić, Ig. Marić, Iv. Marić, Gusak, Grdenić te Blažinić. Novo ime u lekeničkoj svlačionici je dvadesetdvogodišnji Nenad Dedić koji je došao iz prvoligaša Istre. Još je igrao u Karlovcu i Segesti.

{ 3 komentari… read them below or dodaj jedan }

hrc kolovoz 2, 2012 u 13:20

pod hitno objavite profile igraca i slike,inace neznam kak ce ljudi pohvatat tolika pojacanja 🙂

Odgovori

BIP kolovoz 3, 2012 u 01:52

da nema rajica nebi bilo 3.hnl

Odgovori

BlueWarriors kolovoz 3, 2012 u 13:44

Rajic je ministar obrane!

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: