Pripreme: Lekenik – Stupnik 1:1

30. srpnja 2012.

U pripremnoj utakmici u subotu, Lekenik je kod kuće remizirao sa Stupnikom 1:1. U prvom poluvremenu, brojni gledatelji nisu vidjeli pogotke. Lekenik je dva puta bio vrlo blizu postizanju pogotka, a gosti jedanput. U stopostotnim šansama kod Lekenika bili su Špišić i Čondrić. U nastavku je trener Jurčec dao priliku igračima sa klupe, a vidjeli su se i pogotci. Sredinom nastavka gosti su poveli, nakon ubačaja pred gol Đurđeka, poentirao je napadač Stupnika. Prije izjednačenja, Lekenik je mogao do pogotka preko Ivana Marića koji je izbliza bio neprecizan na sjajno dodavanje Ćosića. Nakon ubačaja Grdenića s lijeve strane, Marić je ovaj put bio precizan iz gužve u petercu i postavio konačnih 1:1. Do kraja više nije bilo izglednijih prilika. Za Lekenik su igrali: Đurđek, Medarić, Cesarec, Celčić, Rajić, Baglama, Ferenček, Marić Ig., Špišić, Kovačević, Čondrić. U nastavku su ušli: Ičanović, Cavrić, Ćosić, Grgić, Marić Iv., Gusak, Blažinić i Grdenić.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: