Pripreme: NK Udarnik – NK Lekenik 0:2

25. srpnja 2012.

Seniori Lekenika u Kurilovcu odigrali su i drugu pripremnu utakmicu te pobjedili rezultatom 2:0 (0:0) također trečeligaša (čeka se i službena potvrda) Udarnika. Oba pogotka postignuta su u drugom dijelu. Prvi iz prekida kada je Kovačević izveo prekršaj, a Gusak glavom poentirao. Sredinom poluvremena na asistenciju Komšića za 2:0 povisio je Blažinić. Nastavak nam je ponudio puno bolji i ofenzivniji Lekenik u odnosu na prvo poluvrijeme i utakmicu protiv Gorice. Lekeničkoj publici predstavljena su i nova dva vrlo iskusna igrača. Marko Medarić iz Segeste (Mladost Petrinja, Moslavina, TŠK,…) te Željko Kovačević iz Metalca (Karlovac, Hajduk Split, Segesta, Ogulin,…)U prvom poluvremenu za Lekenik su nastupili: N. Đurđek, Majstorović, Domitrović, Medarić, Cesarec, Ig. Marić, Marjanović, Gusak, Iv. Marić, Ćosić, Zbačnik. Još su igrali: Celčić, Grdenić, Bača, Komšić, Kovačević, Blažinić i Ičanović. Nisu nastupili: Špišić, Baglama, Čondrić, Ferenček, Grgić, Cavrić, I. Đurđek, Sigur, Rajić i Nikolić.

Sljedeću utakmicu NK Lekenik igra u subotu doma protiv Stupnika. Utakmica počinje u 19:30 sati.

26.7.2012 SN 26.7.2012

 

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

Mekousna 7 srpanj 28, 2012 u 11:09

To Becks : )

Cestitke i pozdravi iz Hercegovine !

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: