Pripreme: H.N.K. Gorica – N.K. Lekenik 0:0

22. srpnja 2012.

Lekenik je nakon svega 5 treninga u prvoj pripremnoj utakmici protiv drugoligaša Gorice odigrao bez pogodaka. Domaća ekipa je imala veći posjed lopte te je stvorila nekoliko prilika koje nisu realizirane zahvaljujući odličnim obranama vratara Đurđeka. Trener Renato Jurčec dao je priliku svim raspoloživim igračima; N. Đurđek, Celčić, Cesarec, Rajić, Ig. Marić, Ferenček, Grdenić, Baglama, Špišić, Gusak, Čondrić, Majstorović, Ićanović, Domitrović, Komšić, Baća, Marjanović, Iv. Marić, Zbačnik, Čosić, Grgić i Cavrić. Zbog lakših povreda nisu nastupili Sigur, I. Đurđek, Blažinić i Nikolić. Slijedeće utakmice su na rasporedu u srijedu sa Udarnikom u Kurilovcu sa početkom u 18,00 sati, te u subotu sa Stupnikom u Lekeniku u 19,30 sati.

sn 22.7.2012 SN 22.7.2012

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: