Poznat raspored, Lekenik prvenstvo otvara u Dugom Selu

20. srpnja 2012.

Poznati su i parovi 3.HNL Središte za sezonu 2011/2012. NK Lekenik u prve četiri utakmice gostuje tri puta. Otvaraju u Dugom Selu protiv istoimenog kluba, zatim u Lekenik stiže Strmec Bedenica. U 3.kolu Lekenik gostuje u Stupniku kod istoimenog kluba. 4.kolo igra se jedino u srijedu te najvjerojatnije će biti jedini turopoljski derbij. Gostujemo u Kurilovcu. Sada se i parovi poznaju ali kao što smo spomenuli nekom od prošlih članaka 16. sudionik nije točno poznat. Vrlo male su šanse da Croatia Sesvete startaju u 3.HNL 25/26.8.2011 kada je na rasporedu prvo kolo. Lekenik ove sezone domaće utakmice igrat će subotom. Nekoliko klubova (Bistra, Strmec,…) igrat ću nedjeljom popodne dok Trnje i Trešnjevka igrat će domaće utakmice nedjeljom u 11 sati ujutro. Županijski derbi sa Segestom na rasporedu je u 11. kolu – utakmica se igra u Lekeniku.

Raspored prvenstva 3.HNL Središte 2012/2013

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: