U akciji za pomoć Igoru Hodonju prikupljeno 18.480 kuna

10. srpnja 2012.

Igor Hodonj i njegovi roditelji od srca se zahvaljuju svima koji su svojim donacijama pomogli humanitarnu akciju za teško stradalog Igora. Akciju prikupljanja pomoći pokrenuo je NK Lekenik u kojem je Igor Hodonj do teške prometne nesreće bio nezamjenjivi član prvih 11. U akciju se uključila i HNK Segesta te su ta dva kluba odigrala prijateljsku utakmicu u Sisku 02. lipnja, a cijeli prilog od prodaje ulaznica išao je za Igora. Tada je prikupljeno 7.800 kuna. Svi koji su htjeli pomoći stradalom Igoru mogli su uplatiti svoj prilog na žiro račun. Tom je aktivnošću prikupljeno 8.380 kuna plus 2.300 koje je prikupila ekipa  NK Lekenika. Ukupno je dakle u ovoj humanitarnoj akciji za pomoć Igoru Hodonju prikupljeno 18.480,00 kuna. Igoru se stanje poboljšava i uskoro će u toplice na rehabilitaciju. Želimo mu što brži i uspješniji oporavak. Još jednom hvala svima koji su pomogli akciju, a u nastavku donosimo popis svih donatora koji su svoj doprinos uplatiti na žiro račun:

 1. EKIPA NK LEKENIKA
 2. RUDAN STJEPAN
 3. ZAVOD ZA STANOVANJE D.O.O.
 4. ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO ŽUPANIJE
 5. IGRAČI NK VIŠNJEVAC
 6. DENIS PINTARIĆ
 7. SLOBODNA ZONA OSIJEK D.O.O.
 8. OSJEČKI SAJAM D.O.O.
 9. RENATO NOVAK, MECE
 10. ŠPORTSKI OBJEKTI D.O.O. OSIJEK
 11. KREŠIMIR BUDIMIR
 12. ZDRAVSTVENA USTANOVA LJEKARNA ĐAKOVO
 13. VLADIMIR BELČIĆ, ČEMINAC
 14. DAVOR DERENČINOVIĆ, ZAGREB
 15. MARIO BAGARIĆ
 16. ANTONIJA ŠAPINA
 17. NK GVOZD
 18. CESTING D.O.O. ODRŽAVANJECESTA
 19. IVAN GEMBEŠ I PRIJATELJI – OSIJEK
 20.  NK ŠPARTA-ELEKTRA

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: