Mladež uz druženje zaključila sezonu

10. lipnja 2012.

Ovu nedjelju(10.6.2012) u 10:00 sati na igralištu NK Lekenika je održana skromna zakuska kojom je škola nogometa obilježila završetak sezone. Igračima mladeži NK Lekenika obratio se trener škole nogometa Zoran Vorkapić sa nekoliko prigodnih rečenica.  Ovo je prvo druženje ovakve vrste te se nadamo kako će biti nakon svake sezone. “Nažalost kako je u tjeku sanacija glavnog terena sportski susreti su izostavljeni ipak u svakom slučaju obilježili smo završetak sezone” – kaže trener škole nogometa Zoran Vorkapić.

Juniori ove sezone ponovili su izvrstno drugo mjesto od prošle sezone. Za vodećim su zaostali za samo jedan bod. Stariji pioniri sa trenerom Igorom Rožićem zauzeli su 9. poziciju sa 30 bodova. Mlađi pioniri sa trenerom Mariom Bušićem zauzeli su 14. mjesto sa 15 bodova. Limači sa trenerom Nenadom Stojevićem zauzeli su 9. mjesto sa 30 bodova.

Fotogalerija

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: