Juniori: Lekenik – Zrinski 6:1

20. svibnja 2012.

Juniori NK Lekenika našli se u nezgodnoj situaciji kad su utakmice seniora premještene u subotu u isto vrijeme kada su i oni morali igrati. Kako se utakmica nije mogla prolongirati za nedjelju ili neki drugi dan jedino rješenje je bilo igranje u Gredi. Igrali su juniori tamo i prvo kolo protiv Pešćenice zbog sanacije glavnog terena.

Utakmica je bila riješena u prvih deset minuta kada je Lekenik poveo 3:0. Prije poluvremena Kristijan Težački zbog nepromišljenog poteza dobiva crveni karton te time daje priliku gostima iz Odre. S igračem manje Lekenik nastavlja svojom dominacijom te naposljetku pobjeđuje sa glatkih  6:1. Slijedi posljednje kolo u Budaševu kod BSK-a.

Strijelci za Lekenik:  Damir Matkovic 2, Ivica Grgić, Leon Krizanic, Kristijan Tezacki i Domagoj Cavrić

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: