Post image for Lekenik – Mladost Petrinja 4:0

Lekenik – Mladost Petrinja 4:0

6. svibnja 2012.

Seniori Lekenika bez velikih poteškoća došli su do 17. pobjede i nova tri boda. Pobjedili su momčad MladOsti iz Petrinje rezultatom 4:0 (2:0). Golove su postigli redom: Oštrić, Turkman, Špišić i Kutleša.

Utakmica nije mogla bolje početi za domaći sastav. Krajem druge minute prekršaj je izborio Marjanović. Oštrić ga je izveo i pogodio za rano vodstvo domaćina. Do sljedeće prilike za pogodak morali smo ćekati do 22. minute kada Kutleša neometan ne reagira dobro nakon prekida. U 26. minuti veliki broj “zelenih” ostao je u lekeničkom šesnaestercu nakon što su loše izveli prekid. Brza kontru započeo je Marjanović, Špišić proslijedio Turkmanu koji sam pred vratarom Mladosti pogađa za 2:0. U 40. minuti prijete i gosti preko mladog Handanovića ali Kovačić spreman. Posljednja prava prilika ZA povečanje vodstva prije odmora stigla je u 44. minuti kada Turkman puca sa ruba šesnaesterca ali samo u vratara.

U nastavku domaća momčad puno opuštenija ali nastavlja sa terenskom nadmoći. U 11. minuti nastavka opet je Lekenik opasan iz prekida ali ponovno Kutleša ne sprema loptu u mrežu. Kutleša uzima loptu gostujućem braniču bez prekršaja, upošljava Turkmana koji zamalo nestiže. Bilo je to u 16. minuti nastavka. Tri minute kasnije Špišić trese mrežu gostiju ali iz zaleđa tako da na semaforu ostaje rezultat 2:0 za domaće. U 62. minti gostujući veznak Gajdek dobiva prvi, a osam minuta kasnije i drugi žuti karton te tako ostavlja svoju momčad sa desetoricom. Naravno sa igračem manje Mladost nije mogla izdržati pred naletima Lekenika. Do kraja utakmice domaćin radi devet izglednih šansi za gol od kojih je lopta tresla mrežu gostiju samo triput. Prvo je pogodio Špišić ali opet iz zaleđa. Treća sreća za Viktora Špišića bila je u 83. minuti kada trese mrežu udarcem sa šesnaest metara. Prije toga pogotka Špišića isti igrač je proigrao Kutlešu čiji snažni udarac odlazi iznad vratiju. U 88. minuti u strijelce se upisuje i kapetan Kutleša za konačnih 4:0. 69. pogodak Kutleše u dresu Lekenika u nepunih dvije i pol sezone.

Fotogalerija

Zapisnik i izvještaj sa utakmice.

Sljedeći vikend utakmica sezone u Bistri za obje ekipe. Lekenik gostuje kod lidera prvenstva. Utakmica počinje u 17:00 sati.

Nejdelja 14.5.2012.  NK Bistra – NK Lekenik : 17:00 sati

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: