Kup: Libertas bolji nakon jedanaesteraca

2. svibnja 2012.

Seniori Lekenika poraženi su protiv Libertasa iz Novske nakon ruleta jedanaesteraca. Regularni dio završio je rezultatom 1:1. Gosti su poveli na samom početku utakmice. Sredinom poluvremena blažinić poravnava rezultat koji se nije mjenja do kraja utakmice. Za Lekenik su redom pucali jedanaesterce: Ferenček (Promašaj), Marjanović, Blažinić, Turkman, Kutleša (Promašaj). U nastavku vrijedi spomenuti dvije izvrsne prilike za pogodak mladog Ćosića te udarac sa ruba šesnaesterca Marjanovića.

Ivica Vidović odabrao je za ovu utakmicu kombinirani sastav u kojem je većina prvotimaca odigrala prvih ili posljednjih 45. minuta.

Prvo poluvrijeme: Sigur, Majstorović, Ičanović, Rajić, Domitrović, Blažinić, Matković, Špišić, Gregurić, Čondrić, Kutleša
Drugo poluvrijeme: Sigur, Sekulić, Ičanović, Rajić, Domitrović, Blažinić, Ferenček, Marjanović, Ćosić, Turkman, Kutleša

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: