Post image for Juniori: Lekenik – Metalac 7:0 (3:0)

Juniori: Lekenik – Metalac 7:0 (3:0)

29. travnja 2012.

Juniori Lekenika rutinski su odradili utakmicu protiv gostiju iz Siska.  Pitanje pobjednika riješio je sa dva pogotka kapetan Cavrić oba nakon kornera. Na 3:0 povisio je Petričević na asistenciju Težačkog što je ujedno i rezultat prvog dijela. Sve do 60. minute Lekenik nije uspjevao zatresti mrežu gostiju da bi zatim u 7. minuta postigli četiri pogotka. Također u tih 7. minuta trener Matković obavio je i tri posljednje izmjene. Tri je postigao Križanić dok je posljednjeg postigao Kobi.

Za Lekenik su nastupali: Sever, Dorotić, Vorkapić, Balinčić, Vidnić, Cavrić, Grgić, Matković, Težački, Petričević, Križanić.
Još su igrali: Ivić, Kobi, Vlahovac, Rikić, Sučić.

Već u utorak juniori putuju ponovno u Glinu kod Banovca. Na rasporedu je kup utakmica sa početkom u 17:00 sati.

Galerija slika

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: