Juniori: Banovac – Lekenik 3:2 (1:2)

23. travnja 2012.

U vrlo teškom gostovanju naši juniori došli su doma bez bodova. U utakmicu su ušli vrlo dobro sa nekoliko prilika te su zasluženo poveli. Strijelac je bio Težački. Ubrzo nakon toga domaćini postižu izjednačujući pogodak. Pred kraj poluvremena Križanić iskosa pogađa za novo vodstvo Lekenika.

U nastavku obje ekipe su bile izjedančene i tako sve do 88. minute kada Banovac ponovno izjednačuje pogotkom sa 16 metara. Tu muke po goste ne prestaju jer u sudačkoj nadokandi domaćini ponovno tresu mrežu Severta te nanose gostima treći poraz u prvenstvu.

Unatoč porazu lekeničani nisu prepustili lidersko mjesto Zrinskom koji je poražen u Sisko od Metalaca dok je Frankopan odigrao nerješeno sa Pešćenicom.

Sljedeća utakmica je na rasporedu u subotu  u 17:00 sati protiv Metalca.

Za Lekenik su nastupili: Sever, Dorotić, Vorkapić, Rikić, Vidnić, Balinčić, Težački, Grgić, Matković, Križanić, Petričević.

Još su igrali: Kobi, Vlahovac, Zec.

Crveni karton: Zec

 

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: