Juniori: Tucet golova u mreži BSKa

6. travnja 2012.

Naši juniori pobjedili su goste iz Budaševa rezultatom 10:2 (3:1). Pogotke za Lekenik postgli su: Leon Križanić 5, Ivan Petričević 4 te Damir Matković.

Od samog početka bila je to jednosmjerna utakmica u kojoj pitanje pobjednika nije bilo pod upitnikom. Uz strijelce Križanića i Petričevića izvrsnu utakmicu odigrao je i mladi kadet Ivica Grgić koji je sudjelovao u većini pogodaka.

Za Lekenik su nastupili: Sever, Rikić, Vidnić, Baliničić, Vorkapić, Vlahovac, Grgić, Cavrić, Matković, Petričević i Križanić. Još su igrali: Dorotić, Kobi, Ivić, Sučić, Tivadar.

Ovom bobjedom juniori su se vratili na čelno mjesto lige sa dva boda prednosti za Zrinksim koji je danas poražen u Galdovu rezultatom 4:1. Sljedeću utakmicu juniori igraju opet doma u općinskom derbiju sa Pešćenicom.

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

Amur travanj 7, 2012 u 11:32

Peča zabio 4 gola ?!?! Kakav kralj ! 🙂

Koliko je Ico imao asistencija ? 7 ? 🙂

Kad smo mi igrali juniorsku ligu, BSK je bio najbolji klub i sve su razvaljivalji. Jednom smo ih dobili doma 4:3 i slavili smo kao da smo dobili dinamo.

Mjenjaju se vremena.

Čestitke na pobijedi !