Kup: Mladost P – Lekenik 2:5 (2:2)

5. travnja 2012.

Po predivnom vremenu ekipa NK Lekenika jučer(4.4.2012) je izborila plasman u samu završnicu Kupa NSSMŽ pobjedivši mladu i poletnu ekipu NK Mladosti s rezultatom 5:2(2:2). Naravno da neizvjesnosti nije ni ovaj put izostalo poglavito jer smo od 0:2 došli do 2:2 u prvom poluvremenu ali iskustvo i snaga ekipe Ivice Vidovića riješila je susret u dvadeset minuta nastavka. Pogotke za Lekenik postigli su redom Turkman i Špišić u prvom poluvremenu i Hodonj, Ičanović te opet Turkman u nastavku. Do ukupne pobjede u kupu slijede još tri utakmice koje su na rasporedu u svibnju.

6.kolo -> 02.05.2012
7.kolo -> 16.05.2012
Finale -> 30.05.2012

{ 6 komentari… read them below or dodaj jedan }

mala truba travanj 6, 2012 u 00:06

Ukratko: teren katastrofa, slično Savskom Marofu.U četiri utakmice 3.formacija. Srećom golman Mladosti dobio crveni. Puno sreće u Kurilovcu i nadam se ne u rombu…

amigo travanj 6, 2012 u 10:39

Samo su dva kluba i dva trenera u Europi pobijedili u srijedu 4.4.2012 s po 5:2 , jedan je Real Madrid Jose Mourinho, a drugi su…

Štuka travanj 6, 2012 u 12:52

Bravo Murise jarane stari :)))

Čestitke svima i nadam se srčanoj tekmi u subotu !

Sportski pozdrav ! Jea!

truba travanj 6, 2012 u 13:32

Bit će teško u Kurilovcu. Ukoliko izgubimo u Kurilovcu gadno nam se piše poslije. Protiv Mladosti opet slaba igra.

Promatrač travanj 6, 2012 u 19:13

Mislim da je pravi recept: ne juriti, osigurati stabilnost zadnje linije a onda polako prema naprijed! Najgore je primiti rani pogodak i ganjati rezultat.
Sretno !

Žutooka travanj 6, 2012 u 19:45

Potpisujem zadnji komentar.

Bit će zanimljiva utakmica i gledat ćemo dobar nogomet. Nadam se lijepim akcijama i bez grubosti. Puno fer suđenja.