Juniori: Frankopan – Lekenik 1:2 (0:2)

18. ožujka 2012.

Naši juniori u derbiju juniorske lige Sisak iz Galdova dolaze sa punim pljenom. U teškoj utakmici protiv drugoplasirane momčadi Frankopana pobjedili su sa rezultatom 2:1. Na početku utakmice Frankopan je pritisnuo, ali su lekeničani prvi postigli pogodak. Strijelac za Lekenik bio je Leon Križanić koji se našao sam pred golmanom i rutinski realizirao. Lekenik je povečao vodstvo pogotkom Matkovića na asistenciju Težačkog. Ujedno je to i bio rezultat prvog poluvremena.

U nastavku zbog preoštrog starta Vorkapić dobiva drugi žuti odnosno isključujući karton. Unatoč igraču manje juniori su se dobro držali cijelo poluvrijeme, ali su ipak pred samim krajem primili jedan pogodak i sa zadovoljstvom krenuli kući.

Za Lekenik su igrali: Sever, Doroti, Sučić, Vidnić, Vorkapić, Balinčić, Cavrić, Matković, Grgić, Težaćki, Križanić, Petričević, Kobi, Rikić i Ivić.

{ 5 komentari… read them below or dodaj jedan }

BIG FAT FAN ožujak 20, 2012 u 23:53

bravo dečki šteta što ste igrali u isto vrijeme kad i seniori Čestitke strijelcima i cijeloj ekipi a i treneru Matkoviću Samo nastavite tako

Odgovori

junior ožujak 21, 2012 u 23:52

Ajde da netko i na nas obrati pozornost, hvala na čestitkama, a u subotu ne igramo kad i seniori, pa imate priliku doći i pogledati nas. 🙂

Odgovori

Lekenicanin ožujak 26, 2012 u 12:20

Mozda jednom “zasluze” neko jelo poslije utakmice,iako im je tesko vjerovati u to,a u ostalom najbolja su ekipa ove sezone tj. najvise rangirana,a da ne govorim da su sve to domaci decki…

Odgovori

junior ožujak 26, 2012 u 20:07

istina..u pionirima prije nekih 3-4 godine kad bi skupili 4 pobjede zaredom bili bi počašćeni jelom; sada kad imamo 6 pobjeda zaredom, prvi smo na tablici, i klub je u puno boljoj financijskoj situaciji moramo se zadovoljiti sa 4 litre soka koje nam trener jedva nabavi.. da ne spominjem da smo na polusezoni bili prvaci i od kluba nismo dobili ni litru soka..sami smo skupljali novce i proslavili..žalosno ali tako je..

Odgovori

BIG FAT FAN ožujak 28, 2012 u 20:07

junior je potpuno u pravu Nadam se da će to što je napisao proćitati netko tko ima sluha za ostale selekcije Na kraju krajeva SVI SMO MI NK LEKENIK bez obzira na dob to jest starost I još nešto Junior Ima nas koji dosta često pogledamo vaše tekme Sve ovisi o obavezama koje imamo Sorri mladiću Pozdrav i sretno

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: