Juniori: Frankopan – Lekenik 1:2 (0:2)

18. ožujka 2012.

Naši juniori u derbiju juniorske lige Sisak iz Galdova dolaze sa punim pljenom. U teškoj utakmici protiv drugoplasirane momčadi Frankopana pobjedili su sa rezultatom 2:1. Na početku utakmice Frankopan je pritisnuo, ali su lekeničani prvi postigli pogodak. Strijelac za Lekenik bio je Leon Križanić koji se našao sam pred golmanom i rutinski realizirao. Lekenik je povečao vodstvo pogotkom Matkovića na asistenciju Težačkog. Ujedno je to i bio rezultat prvog poluvremena.

U nastavku zbog preoštrog starta Vorkapić dobiva drugi žuti odnosno isključujući karton. Unatoč igraču manje juniori su se dobro držali cijelo poluvrijeme, ali su ipak pred samim krajem primili jedan pogodak i sa zadovoljstvom krenuli kući.

Za Lekenik su igrali: Sever, Doroti, Sučić, Vidnić, Vorkapić, Balinčić, Cavrić, Matković, Grgić, Težaćki, Križanić, Petričević, Kobi, Rikić i Ivić.

{ 5 komentari… read them below or dodaj jedan }

BIG FAT FAN ožujak 20, 2012 u 23:53

bravo dečki šteta što ste igrali u isto vrijeme kad i seniori Čestitke strijelcima i cijeloj ekipi a i treneru Matkoviću Samo nastavite tako

junior ožujak 21, 2012 u 23:52