Glatki poraz seniora u Savskom Marofu

10. ožujka 2012.

Prvi nastup seniora Lekenika u Savskom Marofu neće ostati u dobrom sječanju jer su izgubili sa glatkih 3:0 od domaćina.

Nakon uvjerljive igre i pobjede u prošlom kolu na domaćem terenu protiv Save, NK Lekenik je u današnjoj utakmici u potpunosti razočarao i zasluženo je poražen visokim rezultatom. Dapače, može se reći da je to bila najlošija igra u ovom prvenstvu, te je kompletna momčad podbacila u svim segmentima igre. Ono što posebno iritira je odnos pojedinih igrača i njihov prepotentni ulazak u utakmicu, što je i rezultiralo ranim vodstvom domaćina. Gostujuća momčad se od tog početnog šoka nije uspjela oporaviti, te je bilo samo pitanje trenutka kada će pasti slijedeći zgoditak. To se i dogodilo sredinom prvog poluvremena kada je raspoloženi domaći napadač Josip Roca iskoristio jednu od brojnih grešaka u gostujućoj obrani. Na sličan način postignut je i treći pogodak odmah na početku drugog poluvremena (opet Roca nakon pogreške gostujuće obrane), te je time i sama utakmica bila rezultatski rješena. Do kraja smo gledali jalove i bezopasne napade NK Lekenika koji su na jedvite jade uspjeli stvoriti jednu polupriliku i pogoditi gredu.

Treba napomenuti da su i ovom prilikom NK Lekenik bodrili brojni i glasni navijači koji nisu zaslužili gledati takvu utakmicu. Činjenica je da su i porazi sastavni dio igre, ali boli način na koji smo danas izgubili. Izgubili smo od ekipe koja je više željela pobjedu i koja je svojim htijenjem tu pobjedu i ostvarila. Nedopustivo je da se ovakvi porazi događaju ekipi koja ima toliko kvalitetnih pojedinaca i koja pretendira na plasman u viši rang natjecanja.

Nakon ovog kola situacija na tablici se dodatno zakomplicirala (porazi Bistre i Moslavine – ovaj drugi rezultat je vjerojatno i najveće iznenađenje dosadašnjeg dijela prvenstva), te se čini kao da pravo natjecanje tek sad počinje. To će sigurno dati dodatnu draž prvenstvu i vjerojatno se konačni rasplet neće znati do zadnjeg kola. NK Lekenik današnju sramotu može djelomično izbrisati pobjedom u idućem kolu protiv probuđenog Metalca na domaćem terenu, što neće biti nimalo jednostavno.

Zapisnik i izvještaj sa utakmice.

{ 9 komentari… read them below or dodaj jedan }

Kalifornijska pastrva ožujak 10, 2012 u 21:54

Sreća u nesreći je što će prvenstvo biti zanimljivije. Od prvog do osmog mjesta 7 bodova. To te ja pitam frende 🙂

Metalac – Lekenik 0:2 ( nagađam)

Pozdrav svim ljudima dobre volje !

Odgovori

kapa ožujak 11, 2012 u 09:28

U Marofu smo imali <RAŠTIMANI ORKESTAR< Nije jasno da dirigent nije ni pokušao orkestar uštimati. A možda ga je on zapravo i raštimao.

Odgovori

VANJA ožujak 11, 2012 u 09:32

Konačno jedan objektivan izvještaj s naših tekmi ali još uvjek preblag.
Mislim da bi jedan siroviji pristup bolje dočarao utakmicu i stanje momčadi.Kad se dobiva taj i taj ,kad se gubi onda je momčad imala spontani.
Budimo realni ovak se gube prvenstva ,a mi smo opet imali sreće jer je i Bistra pukla, baš me zanima opravdanje za ovaj rezultat.
VANJA

Odgovori

žnirux ožujak 11, 2012 u 14:49

lako bi se moglo dogodit da se prvenstvo odluci u zadnjem kolu…

Odgovori

Blue Warriors ožujak 11, 2012 u 15:17

Idemo dalje dečki! pomazili su nas rezultati ostalih utakmica, tako da ništa nije izgubljeno, ali ovako nešto se više ne smije ponoviti! U nedjelju pregaziti Metalac i zaboraviti na ovo!! BW

Odgovori

fgdfg ožujak 11, 2012 u 16:18

Nema veze. Jedna loša utakmica ne utjeće na ništa. Bit će još ovakvih utakmica. Idemo dalje. Dobro analizirati ovu utakmicu i pobjediti Metalac te ova utakmica će izbljediti.
Ajmo Lekneik!
Pozdrav

Odgovori

Plavi ožujak 11, 2012 u 20:17

Svima onima koji nece i ne zele davati sve od sebe na svakoj tekmi porucujem u ime svih navijaca da NECE dugo trajati u Lekeniku.Nama ne trebaju svemirski “igraci” koji ce se setati po terenu,nego nam trebaju igraci i ljudi koji ce uvijek i svuda davati sve od sebe i svima takvima porucujemo da smo uz njih i da cemo zajedno osvojiti sve!!! Blue Warriors

Odgovori

fokus javnosti ožujak 11, 2012 u 22:14

Nije ni metalac slabašan..pristigao Kova…
Komentar utakmice neću davati, učinit ću to poslije slijedeće utakmice..tada će biti realnije da li je bio u pitanju loš dan trenera ili igrača, ili nešto stvarno ne štima…

Odgovori

Nightrider ožujak 11, 2012 u 23:26

BEZ KOMENTARA.
Nadam se samo da trener i igrači ipak ovo čitaju, je ne svodi se priča na poraz već na nešto mnogo bitnije…

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: