Lekenik rutinski započeo nastavak sezone

4. ožujka 2012.

IMG_6651.JPG

Match

LekenikNK Sava

4 - 0

17. Match Day

25. ožujka 2019., 15:00

ŠRC Lekenik

Pogotke za Lekenik postigli su redom: Oštrić (Gregurić), Špišić (Gregurić), Kutleša (Špišić), Čondrić (Kutleša).

Nakon početnih ispitivanja snaga Lekenik je u 12. minuti zaprijetio preko Špišića koji je glavom neprecizan. U 17. minuti vodstvo Lekenika. Na lijevoj strani oslobodio se Gregurić i ubacio na drugu stativu gdje zaboravljeni Oštrić postiže pogodak glavom. Prvi pogodak za Lekenik, deveti u sezoni. Lekenik nastavlja strpljivo graditi prilike. U 24. minuti Gregurić je probao iskosa ali golman brani. Zatim u 32. minuti Gregurić ubacuje, Špišić podmeće nogu ali lopta odlazi pored gola. Redaju se promašaji Lekenika. Kutleša izkosa u 39. pored gola. Špišić škaricama pored gola.

Gosti neprimjetni u prvom poluvremenu ali i u nastavku također. U 62. minuti gol broj tri. Oštrić ubacuje, Špišić pogađa prečku ali zato kapetan ispravlja i pogađa. Deseti pogodak Kutleše. U 68. minuti vrijedi spomenuti pokušaj gostiju ali stoperi blokiraju. U 75. minuti Lekenik postiže četvrti pogodak. Strijelac glavom je Čondrić samo 6. minuta nakon što je ušao u igru umjeto Gregurića. Bila je to brza i jednostavna akcija. Sve je započeo Kovačić, Bača je glavom prenio na Kutleša koji se izborio na ubačaj. Već prije spomenuti igrač glavom je pogodio doljnji bliži kut protivničkog gola. Vratar je bio na lopti ali nije uspio obraniti. U 76. Kovačić lakoćom skida drugi ozbiljniji pokušaj gostiju.

Izvrsna predstava Lekenika po prvi put ove godine. Novi igraći izvrsno su se uklopili te postigili 3 od 4 pogotka te isto tolko asistencija. Oštrić pogodak, Gregurić dvije asistencije, Čondrić pogodak, Špišić pogodak i asistencija te Kutleša pogodak i asistencija. Ostali dio ekipe također je bio na visokom nivou tokom cijele utakmice. Gosti nemočni i neprimjetni protiv ovakvog Lekenika bili su zreli za još poneki pogodak u mreži.

IMG_6673.JPG

Sljedeću utakmicu Lekenik igra u subotu protiv Savskog Marofa u istoimenom mjestu. Utakmica je na rasporedu u 15:00 sati. Polazak autobusa je u 12:30 sati.

Nakon prvog proljetnog kola prva trojka se odvojila. Od četvrtog pa do osmog mjesta razlika je tek dva boda. Dinamo Hidrelu iz Novog Čiča oduzeta su dva boda zbog igranja igrača koji je imao tri žuta kartona u posljednjoj jesenskoj utakmici. Baš protiv njih BSK je došao do prvog ovosezonskog boda. Metalac pobjedio Mraclin iako je domaćin vodio 2:0 i 3:2. Sisčanima je bila potrebna samo jedna minuta da postignu dva pogotka i okrenu vodstvo na svoju stranu. Prvi su to pogotci Metalca nakon 7. kola i preko 750 minuta igre. U derbiju kola vodeća Bistra pomela je Moslavinu. Konačan rezultat postignut je u prvom poluvremenu 4:1.

Zapisnik i izvještaj sa utakmice.

Ostale slike sa utakmice možete pogledati ovdje.

{ 3 komentari… read them below or dodaj jedan }

kapa ožujak 4, 2012 u 18:53

čestitam, rutinski, odličan početak.

Odgovori

BIG FAT FAN ožujak 4, 2012 u 23:35

4:0, to te ja pitam!

Odgovori

fokus javnosti ožujak 6, 2012 u 10:11

Za one koji nisu gledali tekmu, strijelac 4. gola je Stipe Čondrić. Čestitke na prvijencu za Lekenik.

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: