Pripreme: Lekenik – Maksimir 1:1

27. veljače 2012.

Nogometaši Lekenika u nedjelju su odigrali i predposljednju pripremnu utakmicu prije početka nastavka sezone protiv Maksimira iz Zagrebu na terenu sa umjetnom travom u Sisku. Utakmica je prikazala dva različita poluvremena obaju momčadi. U prvom poluvremenu Lekenik je izgledao puno bolje i poveo pogotkom Oštrića glavom. U nastavku bolja igra gostiju iz Zagreba koji su izjednačili sredinom nastavka. Sljedeaću pripremnu utakmicu koja će biti i posljednja pred nastavka sezone Lekenik će odigrati u srijedu u 18:30 sati na istom igralištu protiv TŠK-a 1932 it Topolovca.

Za Lekenik su nastupili: Sigur, Majstorović, Baglama, Rajić, Hodonj, Bača, Ferenček, Gregurić, Oštrić, Špišić, Kutleša. Još su igrali: Kovačić, Marjanović, Nikolić, Blažinić, Komšić.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: