Pripreme: Lekenik – Ban Jelačić 2:1

23. veljače 2012.

Odgodom prvog kola proljetnog dijela 4.HNL treneri svih ekipa nastoje ovaj tjedan iskoristiti za završno uigravanje svojih momčadi pa su tako i jučer 22.02. u 18.30 sati na umjetnoj travi u Sisku  Ivica Vidović i Vlado Horvat to u potpunosti koristili.Iz tog razloga, a i da pruži priliku svima prije «generalke» s odličnom ekipom Maksimira (trenutno 3. mjesto u 4.HNL središte A) u 61.minuti Vidović je zamijenio odjednom svih deset igrača u polju.Početna ekipa NK Lekenik bila je Sigur, Majstorović, Rajić, Hodonj, Ferenček, Bača, Oštrić, Kutleša, Špišić i Gregurić koja je u tih prvih 60 minuta pružila dosta razigranosti,vrlo efektnih prodora kojih je idejni začetnik bio Špišić za kojega možemo reći da svojom brzinom i lucidnošću daje novu kvalitetu u igri Lekenika. Rezultat u prvih 45 minuta bio je 2-0 pogodtcima  Špišića te Ferenčeka s penala. U 61. minuti u igru su ušli Sekulić, Ičanović, Domitović, Nikolić, Blažinić, Matković, Marjanović, Turkman, Čosić i Komšić. Cijelu utakmicu branio je Sigur jer Kovačić je bio poslovno zauzet. U tih trideset minuta vidjeli smo isto žustar tempo koji nažalost nije završio golom razigranog i borbenog Turkmana u mreži NK Jelačića nego je u 90. minuti Neven Novosel pospremio jedan odbijanac u desni kut Sigurove mreže za konačnih 2-1. Gledatelja njih oko pedesetak i da spomenemo njih dvadesetak iz Vukovine otišlo je zadovoljno s predstavom te s najavom završne pripremne utakmice sa NK Maksimir u nedjelju u 16 sati na istom terenu u Sisku.

SN 23.2.2012

SN: 23.2.2012

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: