Pripreme: Lekenik – Moslavina 5:4

16. veljače 2012.

Desetak dana prije početka druge runde 4.HNL, jučer 15.02. u 19 sati na pomoćnom igralištu s umjetnom travom u Sisku ekipe NK Lekenik i NK Moslavine odigrali su jednu od završnih pripremnih utakmica koja je završila pobjedom Lekenika 5-4. Trener NK Lekenik Ivica Vidović i njegov  kolega iz Kutine predstavili su nam solidno pripremljene ekipe u tijeku čitavih 90 minuta. U prvih 45 minuta NK Lekenik počeo je u vjerojatno najačem sastavu uz poneku korekciju pred sam početak prvenstva koje bi trebalo početi 26.02. u Lekeniku s NK Libertas naravno ako HNS ne pomakne prvo kolo o čemu  će biti poznato u utorak 21.02. Za Lekenik su nastupili:Kovačić, Majstorović, Baglama, Rajić, Hodonj, Ferenček, Oštrić, Baća, Špišić, Kutleša i Marjanović. U dosta zanimljivoj utakmici s preokretima rezultata igra je na momente bila dosta borbena kao da je počelo prvenstvo pa je pedesetak gledatelja u dahu pratilo cijelu utakmicu za koju možemo završno reći obilježje ekipa NK Lekenik nepreciznost u samoj završnici, a za goste bismo zapazili brzo premještanje igre na polje protivnika naročito po lijevom boku posebice u fazi dominacije Lekenika na strani Moslavine. U drugom poluvremenu odmah su dobili priliku Nikolić, Komšić, Gregurić i Turkman te su kasnije u igru ušli još Sekulić, Ičanović, Domitrović i Blažinić. Strijelci za Lekenik bili su: prvi je bio auto gol Moslavine, drugi Špišić, Baglama, Turkman i pobjedu nam je donio prvijenac mladog Blažinića. Sve u svemu vidjeli smo lijepu pozivnicu na istom mjestu za subotu 18.02. u 15.15 sati za utakmicu s NK Mladost iz Petrinje.

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

mala truba veljača 17, 2012 u 11:16

Nakon prvijenca protiv Frankopana te “prvijenca” protiv Moslavine, mladom Blažiniću želimo i “prvijenac” protiv Mladosti!

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: