Promjene u seniorima – Viktor Špišić 1.HNL zamjenio Lekenikom

15. veljače 2012.

Viktor Špišić Foto: Robert Fajt/Cropix

Viktor Špišić (8.6.1982)

Jesenas smo ga mogli gledati na televiziji u dresu Karlovca, a danas u nama omiljenom klubu. Viktor Špišić započeo je uspješnu nogometnu karijeru u Segesti u kojoj je bio nezamjenjiv. Valja napomenuti kako je 2003. godine proglašen najboljim sportašem Siska. 2005. godine se odlučio na inozemstvo odnosno za Bugrasku. U klubu “PFC Beroe Stara Zagora” Špišić je bio jedan od njaboljih igrača te tako zapeo za oko skautima Lokomotive iz Sofije. I u Lokomotivi se vrlo brzo uklopio i postao “ljubimac publike”. Sa klubom dvije godine za redom završava treće plasirani u prvoj Bugraskoj ligi te igra dvije kvalifikacijske utakmice za Europsku ligu ali se u tim utakmicama klub nije previše proslavio. 2010. vratio se u Hrvatsku odnosno u NK Karlovac. U modrom dresu Karlovca odigrao je 31 utakmicu te postigao 3 pogotka. Igra na poziciji veznog, a lekeničani su ga mogli osim na treningu vidjeti i na utakmici protiv Zrinskog kada je postigao dva pogotka. Po uglednom transfermarktu Špišić vrijedi gotovo 400 tis. €. Glavni strateg Lekenika Ivica Vidović nije krio zadovoljstvo dolaskom tako iskusnog igrača u klub.

transfermarkt.de
wikipedia.org

Špišić - Andrić

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: