Najbolje izdanje sa Zrinskim, u subotu protiv TŠK-a

9. veljače 2012.

Lekenik – Zrinski Odra 7:0 (4:0)

Po izuzetno hladnom vremenu na početku minus 10 te minus 17 na kraju NK Lekenik jučer 08.02.u 19 sati na odlično pripremljenom pomoćnom terenu s umjetnom travom predstavio s dosada najboljom partijom u trećoj pripremnoj utakmici s NK Zrinski iz sisačke Odre – član 1.ŽNL. Trener Ivica Vidović predstavio nam je u oba poluvremena dvije ekipe koje intenzivno priprema u Lekeniku i zaista rezultati se naziru,vidjeli smo NK Lekenik u prvih 45 minuta brz,dinamičan nogomet s nekoliko izuzetnih poteza te je prvih 45 minuta završilo s vodstvom 4-0 strijelci Špišić dva ,Kutleša i Oštrić. U nastavku još tri gola Marjanović, Turkman i Ćosić za ukupno 7-0. Sastav u prvih 45 je bio Kovačić, Majstorović, Baglama, Ferenček, Hodonj, Domitrović, Kutleša, Baća, Oštrić, Špišić i Gregurić, a drugom poluvremenu igrali su Sigur, Sekulić, Ičanović, Rajić, Nikolić, Komšić, Blažinić, Marjanović, Turkman, Ćosić i Matković. Ako vremenske prilike dozvole bez većeg snijega u subotu je nova utakmica s TŠK 1932 u 16 sati na istom igralištu.

{ 2 komentari… read them below or dodaj jedan }

Mekousna pastrva veljača 11, 2012 u 14:31

Ćos, zabio si!! To Cavani majstoreeeeeeee!

P.S. ako trebaš instrkukcije iz fizike, dajem popust ovaj mjesec… 😉

Odgovori

The Player veljača 15, 2012 u 17:01

P.S. pero nije igrao uopće tekmu protiv zrinskog!

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: