Posljednji pozdrav Ivici Jantaku

2. veljače 2012.

Jutros nas je sve šokirala vijest da nas je u 48. godini života zauvijek napustio Ivica Jantak, nekadašnji igrač te dugogodišnji član Upravnog odbora NK Lekenika. Nakon kratke i teške bolesti, preminuo je u svome domu u Lekeniku. Kratko je bio voditelj Vijeća roditelja pri klubu te domar. Ipak, u posljednje tri godine svog života posvetio je klupskim projektima i tako nesebično sudjelovao u svim radnim akcijama na igralištu sa samo jednom vodiljom – stvoriti djeci, pa tako i svome sinu što bolje uvjete za treniranje i igranje. Pamtit ćemo ga kao velikog čovjeka i prijatelja, vedra duha i marljive ruke. Posljednji ispraćaj od Ivice Jantaka bit će sutra (petak, 03. 02.) u 15 h na Mjesnom groblju u Pešćenici. Uz suosjećanje sa tugujućom obitelji, upućujemo posljednje i veliko HVALA Ivici za sve što je učinio za NK Lekenik.

Upravni odobr NK Lekenik

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

kapa veljača 3, 2012 u 09:51

dragi prijatelju, laka ti hrvatska zemlja počivaj u miru

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: