Novaci fantastični treći + SN

1. prosinca 2011.

Seniori Lekenika u prvoj polusezoni 4.HNL osvojili su fantastično treće mjesto sa tek dva boda zaostatka za vodećim. Prvo mjesto je za dlaku izmaklo ali nema mjesta nezadovoljstvu. U 15 utakmica pobjedili su u 8 utakmica, 5 remija te tek dva poraza što je najmanje u ligi. Također lekenička obrana je  najčvršća sa primljenih 13 pogodakak odnosno manje od jednog po utakmici. Cilj UO Lekenika bio je top 5 momčadi te biti ravnopravan protivnik svim ekipama što nakon prve dionice i je izvršeno. Sada slijedi zasluženi odmor do siječnja kada započinje novi ciklus priprema za proljetni dio sezone.

 

Svi rezultati i izvještaji iz Sportskih novosti u 4.HNL Središte B 11/12 po kolima pogledajte ovdje.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: