Dinamo Hidrel – Lekenik 1:1

20. studenoga 2011.

Nastavlja se toplo-hladno serija Lekenika. Nakon vrlo dobrog izdanja doma u gostima nismo ni sjena. Jedini pogodak za Lekenik postigao je Turkman na asistenciju Krpana.

Domaćini od samog početka naznanili su da ću ići vrlo oštro na svaki start. Nakon nekoliko startova sudac nije sankcionirao domaće. Gosti prvi došli do prilike kada je domaći vratar istrćao sa vratiju. Marjanović iz teške situacije puca ali lopta odlazi pored praznih vratiju. Dinamo Hidrel igra vrlo čvrsto u obrani te pokušavaju brzim kontrama. U 15. minuti nakon jedne od takvih Kovačić brani. Lekenik najopasniji iz prekida. Pucao je Kutleša dva puta. Jednom preko vratiju dok drugi put vratar domaćih bez teškoća obranio. Pogreška u obrani Lekenika u 41. minuti rezultirala je vodstvom domaćina. Obrana nije uspjela izbiti te domaći napadač vrlo efikasno pogađa sami gornji desni kut Kovačićevog gola. Kod tog pogotka vratar nije moga ništa uraditi. U 45. minuti prekršaj na 25. mentara od gola za Lekenik. Sudac postavlja živi zid tek na 7 metara. Ferenček protestira te dobiva drugi žuti kraton odnosno crveni. Lekenik u minusu od jednog gola te sa desetoricom u sljedećih 45 minuta.

Utakmicu u Novom Čiću unatoč hladnoći došlo pogledati oko 70 pristaša Lekenika. Samo što se krenulo sa centra Krpan šalje dubinsku loptu prema Turkmanu. Zaobilazi vratara te postiže pogodak za izjednačenje. Lekenik se probudio i plete mrežu oko vratiju domaćina. Temperatura utakmice se podiže unatoć konstantnim -2 stupnjeva celzijusa. Kako je opasan Lekenik tako i domaćin. Lekenik pokušava igrati ali domaćin nastavlja sa grubom igrom, a sudac sa lošim procjenama. U 75. minuti Mesić je imao slobodni udarac na udaljenosti od oko 23 metra. Udarac je odsjeo u živom zidu. U posljednjih nekoliko minuta bod Lekenika u Čiću je došao pod upitnik. Dva puta Jovanovski prijeti iz prekida ali u oba puta uspješniji Kovačić. Prvi put obranio je uz pomoć prečke. U nastavku Lekenik je izgledao puno bolje i borbenije ali na kraju može biti i sretan na rezultat odnosno bodom u Novom Čiću. Lekenik je ostao u vrhu 4.HNL Središte B. Novi lider je Strmec sa bodom prednosti kolo prije kraja polusezone.

Sljedeća utakmica Lekenika igra se u subotu. U goste nam dolazi Mraclin. Turopoljski derbi je na rasporedu u 13:30 sati.

Izvještaj i zapisnik sa utakmice pogledajte ovdje.

 

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: