Dvije pobjede i poraz protiv Banovca, juniori prvi zbog bolje gol razlike

14. studenoga 2011.

Mlađi pioniri došli su do svoje druge ovosezonske pobjede. Na domaćem terenu bili su bolji od Banovca iz Gline. Gosti su poveli u 4. minuti ali vodstvo nije bilo dugog vijeka. U 12. minuti najmlađi na terenu Ivan Vratarić pogađa za izjednačenje. U 16. minuti gosti ponovno vode. Ipak do kraja poluvremena Ivan Vratarić ponovnim pogotkom vraća sve na početak. U nastavku Luka Križanić postavlja konačan rezultat te pobjedu lekeničana rezultatom 3:2.

Stariji pioniri su ipak lakše došli do pobjede nad istim protivnikom. Do kraja poluvremena vodili su 4:0. U nastavku Banovac je postigao dva pogotka dok su igrači trenera Rožića tresli mrežu jednom.

Pionirima je ovo bila posljednja domaća utakmica ove godine. Sljedeću utakmica koja je ujedno i posljednja igraju protiv Zrinskog u Odri. Tablicu i retultate mlađih pionira možete pogledati ovdje dok za starije pionire možete pogledati ovdje.

Protiv Banovca igrali su i limači ali ne u Lekeniku negu o Glini. Najmlađi glinjani pobjedili su 3:0 najmlađe lekeničane. Limači se trenutno nalaze na 9. poziciji sa 12 bodova. Tablicu i rezultate možete pogledati ovdje. Limači također sljedeći vikend igraju posljednju ovogodišnju utakmicu. U goste im dolazi Sisački Metalac.

U kategoriji juniora ovaj tjedan odigrana je samo zaostala utakmica u kojoj je Frankopan pobjedio sa glatkih 8:0 te time se bodovno izjednačio sa Lekenikom. Radi bolje gol razlike lekeničanima je pripala kruna jesenskog prvaka. Čestitke igračima i treneru. U prvoj utakmici sljedeće godine odmjerit će snage baš ove dvije momčadi.