Derbi sa Bistrom, juniori završili,…

11. studenoga 2011.

Nedjelja u 14:00 sati poprište je derbija 4.HNL između domaćina Lekenika i Bistre. Utakmica drugoplasirane i prvoplasirane ekipe. Juniori su završili za ovu godinu. Iako nisu završene sve utakmice juniori su prvoplasirana ekipa te sigurni su jesenski prvaci. Tablicu juniora možete pogledati ovdje. Jedino je pitanje hoću li biti sami ili ću prvo mjesto dijeliti sa Frankopanm. Pioniri dočekuju Banovac iz Gline. Utakmice su na rasporedu ovu subotu u 13:00 sati za mlađe te 14:15 sati za starije pionire. Limači gostuju u Glini. Utakmica sa Banovcem na rasporedu je ove subote u 10:00 sati

Seniori: LEKENIK – BISTRA u nedjelju – 14:00 sati

Pioniri: Lekenik – Banovac u subotu – 13:00/14:15 sati

Limači: Banovac Glina – Lekenik u subotu – 10:00 sati

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

tugomir studeni 11, 2011 u 11:07

Lijepo je vidjeti da na 1.mjestu piše Lekenik ,čestitamo juniori.

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: