Post image for Juniori: Visoka pobjeda u Sisku

Juniori: Visoka pobjeda u Sisku

5. studenoga 2011.

Metalac Sisak – Lekenik 1:7 (0:1)

Juniori Lekenika nastavili su nizati visoke pobjede i protiv posljednjeg ovogodišnjeg protivnika Metalca u Sisku. Lekeničani do poluvremena vodili su tek 0:1 što je nerealan rezultat jer su naši juniori promašili nekoliko stopostotnih šansi. U nastavku Metalac je kaznio brojne promašaje lekeničana iz kaznenog udarca. Ipak naši juniori su se pribrali te lakim pogotcima došli do visoke pobjede od 1:7. Juniori odlaze na zasluženu zimsku pauzu sa četri uzastopme pobjede. Sada se nalaze na prvoj poziciji sa četri boda prednosti nad Frankopanom ali i sa dvije utkmice više.

Strijelci za Lekenik su bili: Matković 3, Težački 2, Križanić, Grgić

Za Lekenik su nastupili: Sever, Dorotić, Vidnić, Balinčić, Kocmanić, Grgić, Cavrić, Matković, Kobi, Težaćki, Križanić, Petričević, Sučić, Vlahovac, Ivić, trener Matković

 

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: