Post image for Izgradnja tribine

Izgradnja tribine

27. listopada 2011.

Ovaj vikend u Lekeniku se igra 4 utakmice. U subotu mlađi i stariji pioniri te juniori. Nedjelja je rezervirana za seniore. Prije dvije godine započelo je sa idejom i vizijom. Nedugo zatim i prve skice nove središnje tribine koja bi Lekenik, a time i športski centar podigla na jednu visoku stepenicu u gledu infrastrukture. U ovo doba prošle godine  iskopani su temelji, a zatim i postavljena betonska tribina koja je izgledala vrlo impresivno u odnosu na staru. “Stara tribina” izrađena je prije više od 10 godina te u ono vrijeme bila je pojam za tribinu u malom mjestu kao što je Lekenik. Ipak kako su godine prolazile “stara tribina” pokazivala je sve više mana. Nakon što je postavljena nova tribina UO Lekenika cilj je bio što prije postavit ogradu i stepenice tako da tribina može primiti i prve gledatelje. Radovi su započeli početkom svibnja u kojima se zatvorilo podnožje tribine te izgradile stepenice. Postavljena je i ograda tako da su lekeničani mogli dva posljednja kola pratiti sa nove tribine. Prije nešto više od mjesec dana UO Lekenika sa predsjednikom Ivicom Kličekom najavili su izgradnju krova na novoizgrađenoj tribini. Radovi na postavljanju krova završili su prošli tjedan tako da je ostalo vremena prije prve domaće utakmice da se postave stolice.  Ispod možete se prisjetiti kako je izgledalo prije, tjekom i poslije izgradnje nove tribine.

UO Lekenika povodom otovrenja tribine odredio je kako će za utakmicu sa Ladučem biti ulaz slobodan za sve posjetitelje, a također osigurano je i kuhano vino. Vidimo se!

Subota (29.10)

Mlađi pioniri: Lekenik – Metalac u 10:00 sati

Stariji pioniri: Lekenik – Metalac u 11:15 sati

Juniori: Lekenik – Banovac u 15:00 sati

Nedjelja (30.10)

Seniori: Lekenik – Laduč u 14:30 sati

IMG_1470.JPG

18.travnja 2010 Lekenik - Banovac Glina

IMG_3126.JPG

17.listopada 2010 Lekenik TŠK 1932 Topolovac - Započelo postavljanje temelja

31.png

20. travnja 2011 Lekenik - Frankopan Galdovo

IMG_0688.JPG

19. srpnaj 2011 Lekenik - Mladost Gornja Gračenica

IMG_7356.jpg

11. listopad 2011 - Započela izgradnja krova

IMG_7356.jpg

20. listopad 2011 - Završena izgradnja krova

IMG_7356.jpg

25. listopad 2011 - Postavljanje stolica

IMG_7356.jpg

27. listopad 2011 - Tribina spremna za vikend

 

 

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

kapa listopad 27, 2011 u 13:18

MISLIM DA LEKENIK IŠIRA OKOLIGA MORA BITI PONOSAN NA SVOJ KLUB I NA TAKO VRIJEDNU UPRAVU KLUBA. zato ćemo doći u nedjelju na naš krasni stadion ibiti dio tog povjesnog događaja te pomoći ekipi svojim navijanjem da ponovo zaposjedne na prvo mjesto.

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: